Bēru dziesmas

Instrumentāla tautas mūzika bērēm.
Amanda Zaeska - kokle

Izbaudi un stāsti citiem!

Pirkt albumu

Par šo projektu

2012. gadā mācītāja Gita Putce mani lūdza, lai ierakstu instrumentālu kokles mūziku, ko izmantot bērēs. Albumā iekļautās dziesmas ir bēru, bāreņu un veļu laika latviešu tautas melodijas. Tās izmantojamas ne tikai bērēs, bet piemiņas pasākumos un citās reizēs, kad nepieciešama sērīga vai meditatīva mūzika.


Kā lejupielādēt dziesmas?

Materiāls ir brīvi pieejams katram interesentam. Visas dziesmas varat klausīties tiešsaistē www.zaeska.bandcamp.com. Varat lejupielādēt atsevišķas dziesmas, piespiežot "Download" pogu, vai visu albumu, piespiežot "Buy now" pogu. Izvēloties "Buy now", jums tiks piedāvāta iespēja norādīt summu, ko maksāt par šo albumu.

Tālāk varat norādīt formātu, kurā lejupielādēt dziesmas. Ja plānojat dziesmas atkskaņot datorā, tālrunī vai planšetdatorā, iesakām izvēlēties MP3 formātu. Ja plānojat dziesmas uzlikt uz CD, iesakām izvēlēties "FLAC" vai "MP3 320" formātu. Kad dziesmas ir sagatavotas lejupielādei, parādīsies poga "Download", uz kuras jāuzklikšķina.


Vai varu saņemt albumu uz CD?

A.

Varam jums aizsūtīt gatavu CD pa pastu. Cena CD un sūtīšanu ir 12 EUR.

B.

Ja jums ir kaut nelielas datora prasmes, nav sarežģīti pašam uzlikt dziesmas uz CD:

  • Lejupielādējiet albumu no www.zaeska.bandcamp.com, piespiežot pogu "Buy now". Tālāk izvēlieties dziesmu formātu (iesakām MP3 320 vai FLAC).
  • Savā datorā atrodiet lejupielādēto failu "Amanda Zaeska - Bēru dziesmas.zip" un "atzipojiet" to (Windows vidē var uzklikšķināt uz faila ar labo pogu un piespiest "Extract All...").
  • Lietojiet Windows Media Player vai kādu citu programmu, ar kuras palīdzību var veidot audio CD. Iesakām dziesmas sadalīt uz diviem diskiem. Youtube atradīsit palīdzību šim solim: How to Create an Audio CD
  • Šeit varat lejupielādēt vāku un dziesmu lapu, ko pievienot saviem diskiem:

Kā ar autortiesībām?

Visas dziesmas esam publicējuši kā "Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Unported". No tā izriet, ka varat tās brīvi izmantot nekomerciālos nolūkos, veicot atsauci uz autoru. Arī jums ir tiesības tās pārveidot un pārpublicēt, veicot atsauci uz oriģinālu un saglabājot tos pašus autortiesību nosacījumus. Detalizētāku informāciju par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, atradīsit šeit: http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/.

Kā varu sazināties ar jums?

Ja jums ir ieteikumi, gribat padalīties ar savu atsauksmi vai vēlaties ieteikt kādu dziesmu, ko būtu vēlams ieskaņot nākotnē, rakstat mums uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Paldies!
Amanda